Header image alt text

obstawianie na gie?dzie  – analogmedium.com

Zasoby i dlatego może on zdecydować, czy jesteś zwycięzcą lub przegranym w opcji binarnych

Jedno zauważyłem w czatów online jest, że przeciętny opcje binarne przedsiębiorca ma trudności z określania danych subiektywnych i obiektywnych. Prostym sposobem na przezwyciężenie nie wiedząc, „jak, kiedy, dlaczego, jak bardzo“ lub dowolna inna zmienna w handlu jest, aby zrozumieć, średniej http://www.opcjeonline.com/ i własną znaczy, bo inaczej mogłoby być bardzo dla ciebie znaczy, jeśli wiesz o co mi chodzi:)

Aby dać definicję znaczy może zranić swój mózg tak jak moje, kiedy pierwszy raz wziął statystyki w szkole. Więc będę Ci zaoszczędzić bólu głowy i powiedzieć, co chcemy, to znaleźć się swoją rzeczywistą średnią na podstawie zestawu zmiennych, które można określić samodzielnie. Pamiętaj, kiedy powiedział, że ludzie mają twardy czas określania danych subiektywnych i opcjeonline obiektywnych. Dlaczego to? Więc większość ludzi sprzeczne swoje pożądanych rezultatów „Co oni chcą / Think“ z rzeczywistymi wynikami „To co naprawdę“ Przykład patrzą na mnie zrobiłem 20 Transakcje wygrywające okazało 50 $ na 20.000 $ !!! Podczas gdy ich rzeczywista% zwrotu była nieco mniejsza, a nawet wtedy naprawdę skończyło się dmuchanie 50 $. Co jest dobrym przykładem subiektywne „Pokazuje zwycięzców i zapomina o przegranych.“, Która jest naturalna tendencja człowiekiem. Ale w statystykach z rzeczywistymi wynikami obiektywnych nie można zapomnieć o swojej traci lub dane nie zdarzy się podoba więc lepiej nauczyć się z tym żyć. Wyniki wyszukiwania View Ty naprawdę nie mają wyboru, jego rzeczywiste, więc nauczyć się keep it real! Teraz jak można zmienić swoje myślenie od subiektywna cel? Dobrze robisz to ze średnią – Ilu Transakcje robisz dziennie? Jaki% transakcji nie wygrasz? Jak długi jest średni czas jesteś w handlu? Jaki% koncie masz ryzykować na handel? Co robię teraz, jestem konstruowaniu dane znaleźć na myśli.

W prostych słowach chcę wiedzieć rzeczywisty produkt produktów. Mogę pokroić go w celu podzbiorów mogę połączyć go w sumie w matematyce można zrobić wszystkie rodzaje cudownych rzeczy! Ale trzeba najpierw myśleć w kategoriach empirycznych danych, które będą obiektywne dane – dane IE PRAWDZIWE, bo pamiętam, że trzymają go prawdziwe. Jeśli się 4 transakcji dziennie i wygraj 68 100 transakcji w ciągu miesiąca, a następnie swoje prawdziwe zwycięstwo% to 68% to nie jest 100%, ponieważ powiedział Charlie około tygodnia trzeba było 17 Transakcje wygrać z rzędu, ale nie powiem mu o ostatnim tygodni, gdzie można stracić 10 z rzędu. Teraz możesz zaszkodzić tutaj lub tak samemu stając prywatną, bo już nie zwracają uwagi na to, co naprawdę się dzieje i że może występować w swoich rzeczywistych transakcji lub% kapitału stosowanego w handlu, ponieważ nie mają granic subiektywnych danych, które mogłyby na handel lub na dźwigni lub wziąć transakcje, które nie mieszczą się w obrębie swojej typowej konfiguracji wszystkim dlatego, że nie handlują zw zestawu predefiniowanych parametrów i odtwarzanie ich szybkie i luźne, gdzie prawdopodobnie pójdzie TILT jak opcjeonline.com pokerzysta będzie.

Kiedy mam zły dzień, gdzie moje transakcje nie są wypracowanie Nie sądzę subiektywnie / emocjonalnie i podjąć kolejne zawody albo postawić więcej, aby dokonać w górę przegrywa. Myślę, że do zatrzymania lub zmniejszenia mój rozmiar handlową, jak również ustalania stałego limitu. Jest odwrotnie, gdy jestem wygranej będę handlować z bardziej dźwigni biorąc kolejne transakcje oparte na danych Celu. Jeśli nie zwracać uwagę na średnio co produkują średnio będzie poniżej średniej. Więc podjąć dobrą twarde spojrzenie na siebie i pomyśleć, w jaki sposób dokonać wymiany handlowej po wprowadzeniu handlu dlaczego dokonać handlu, co można uzyskać z tego handlu, a co jest średnią z W artykule w internecie każdego z tych co robią średnio co mają ze sobą wspólnego. Może po prostu znaleźć coś, czego nie wiedziałam, że wiedział, a teraz robisz co oznacza będziesz :) Jeśli są zdezorientowani co dobre powinno być, ale uwierzcie mi później mózgu będzie ją zdobyć i kiedy to robi, tak będzie; )